Tarptautinis lėlių teatro festivalis LAGAMINAS
15609
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15609,bridge-core-2.2.7,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-21.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive
Category
Festivaliai

Tarptautinis lėlių teatro festivalis LAGAMINAS

Tarptautinį lėlių teatrų festivalį ,,Lagaminas“ Panevėžio lėlių vežimo teatras kas antrus metus organizuoja nuo 1993 m. Pagrindinis festivalio tikslas yra pristatyti Europos šalių kultūros darbus Panevėžyje bei vystyti lėlių teatro žinomumą ir lankomumą Šiaurės Lietuvos regione.
Festivalio metu siekiama patrauklia, suprantama forma pateikti Lietuvos, Europos ir pasaulio lėlių teatro meno paveldą bei šiuolaikinę kūrybą. Festivalyje yprastai kviečiami dalyvauti teatrai iš Švedijos, Lenkijos, Estijos, Latvijos, Prancūzijos, Vokietijos, Norvegijos, Danijos, Slovėnijos, Rusijos, Ukrainos bei Lietuvos.
Festivalis turiningas ne tik žiūrovams, bet ir lėlių teatro meno specialistams: svečiai stebi ne tik spektaklius, bet taip pat dalyvauja seminaruose, praktiniuose užsiėmimuose, kūrybiniuose vakaruose, susitikimuose su visuomene.

Daugiau informacijos:
www.leliuvezimoteatras.lt
El. paštas: vezimoteatras@gmail.com