Kauno lėlių teatre premjera paaugliams!
16288
post-template-default,single,single-post,postid-16288,single-format-standard,bridge-core-2.2.7,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-21.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive
 

Kauno lėlių teatre premjera paaugliams!

Kauno lėlių teatre premjera paaugliams!

KAUNO LĖLIŲ TEATRE – ŠEKSPYRINĖ TRAGEDIJA SU KOMEDIJOS ELEMENTAIS
Rugsėjo 27 d. 17 val. Kauno valstybiniame lėlių teatre įvyks pirmoji sezono premjera, skirta paaugliams ir jaunimui – „Aš – Romeo, tu – Džuljeta“. Novatoriška V. Šekspyro tragedijos interpretacija nukels į vasaros savaitgalį miške įsikūrusią šeimų stovyklą, kur liepsnoja aistros ir mezgasi drama su komedijos elementais.
Kauno valstybinio lėlių teatro aktoriai atvirojo teatro forma sužais ir net sugros V. Šekspyro „Romeo ir Džuljetos“ variantą, kuris, pasirodo, įmanomas ir mūsų laikais. Savitos stilistikos ir netikėtų sprendimų bus kiekvienoje scenoje.
Lėlių teatro spektaklis „Aš – Romeo, tu – Džuljeta“ kviečia jaunus žmones pusantros valandos pasibuvimui atpažįstamoje, bet drąsiai permainytoje pjesėje, kur juoką keičia ašaros, ašaras – daina, kur daug kas tampa artima, labiau suprantama ir aktualu.
No Comments

Post A Comment