Panevėžio lėlių vežimo teatrui – 35
16915
post-template-default,single,single-post,postid-16915,single-format-standard,bridge-core-2.2.7,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-21.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive
 

Panevėžio lėlių vežimo teatrui – 35

Panevėžio lėlių vežimo teatrui – 35

Panevėžio lėlių vežimo teatras savo veiklos 35-ąjį Jubiliejų pažymės įspūdingu , unikaliu projektu „Vežimu aplenkiant laiką“. Ant pjedestalo iškeliamas arklys, žirgas. Jis veržiasi su sparnais į dar neatrastas kūrybos erdves, įkvėpdamas ir globodamas meno žmones.

Pegasas, liaudies dainose žirgas, žirgelis, o Lėlių vežimo teatre – ištikimas draugas ir pagalbininkas arklys, ilgus metus kantriai tampęs vežimą, pilną lėlių ir žmonių, iš kurio buvo rodomi spektakliai atokiausiuose Lietuvos kaimuose ir miesteliuose. Šiandien ant pjedestalo Jis –kaip mūsų pagarbos ir padėkos ženklas už ilgus ir sunkius darbo metus, kaip įsipareigojimas tęsti unikalią tradiciją.

Su ypatingu kruopštumu ir išradingumu Pegasą kūrė Lėlių vežimo teatro dailininkai Oksana Rossol ir Oleksandras  Serhijenko. Šis originalus kūrinys –performansas, kuriame dalyvaus ir teatro aktoriai, bus pristatytas panevėžiečiams ir jų svečiams Laisvės aikštėje  rugsėjo 4 d. 21:30 val. miesto gimtadienio šventės metu. Tikimės, jog jis visiems suteiks daug nepamirštamų akimirkų.

No Comments

Post A Comment