UNIMA Lietuva visuotinio susirinkimo naujienos
16959
post-template-default,single,single-post,postid-16959,single-format-standard,bridge-core-2.2.7,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-21.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive
 

UNIMA Lietuva visuotinio susirinkimo naujienos

UNIMA Lietuva visuotinio susirinkimo naujienos

Kovo 21 d., Tarptautinę lėlininkų dieną, į Kauno lėlių teatrą rinkosi Lietuvos nacionalinio Unima centro nariai. Tradiciškai šią dieną apžvelgiami praėjusių metų Lietuvos lėlininkų nuveikti darbai, planai, pasidalinama idėjomis, įžvalgomis, patirtimis, drauge pasidžiaugiama įvertinimais ir pasiekimais. Šis susitikimas buvo ypatingas ne tik tuo, kad po kelerių metų pertraukos pagaliau vyko „gyvai“, o ne „online“,  bet ir dėl naujojo UNIMA prezidento bei tarybos rinkimų.
Iškilmingai pranešame, kad penkerių metų kadencijai Lietuvos nacionalinio UNIMOS centro prezidente tapo Klaipėdos lėlių teatro režisierė ir dailininkė AUŠRA BAKANAITĖ, UNIMA Lietuva tarybos nariais išrinkti Aušra Juknevičienė, Saulė Degutytė, Kristina Baguckaitė, Rimantas Driežis, Loreta Skruibienė ir Sigita Litvinienė.  Su kuo ir sveikiname ir dideliausios sėkmės jai bei naujai išrinktai tarybai linkime! Na ir, žinoma, iš visos širdies už ilgametį prezidentavimą ir nuveiktus darbus dėkojame UNIMOS valdymą perdavusiai AUŠRAI JUKNEVIČIENEI.
Po oficialiosios dalies susitikimo dalyviai galėjo atsipūsti ir „nerti“ „Po vandeniu“ – Kauno lėlininkai pakvietė unimiečius į visai „šviežią“ aktorės Dominykos Budinavičiūtės monospektaklį, pasakojantį apie skirtingas vienatvės formas ir spalvas.
Susirinkimas baigėsi jaukiu pabendravimu prie vaišių stalo ir sutarta naujosios tarybos susitikimo data.
Dar kartą sveikiname ir saulėtus linkėjimus siunčiame visai lėlininkų bendruomenei!
Svajokime, kurkime, džiaukimės! Su švente!
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.