LĖLIŲ TEATRO EDUKACIJA
15679
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15679,bridge-core-2.2.7,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-21.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive
Category
Terapija / Edukacija

Lėlių teatras nuo seniausių laikų buvo žaidybinio pobūdžio, o lėlė, kaip žaidimo priemonė, dažnai naudojama darbui su vaikais. Tad nekeista, kad praktiškai visi profesionalūs (ir dalis mėgėjų) Lietuvos lėlių teatrai siūlo savo žiūrovams lėlių gamybos dirbtuves, kurių metu mokina vaikus pasigaminti įvairių technikų lėles, atskleisti teatrinės lėlės gyvybės paslaptis. Neretai tokios dirbtuvės padeda išlaisvinti vaiko individualybę, vaizduotę, kūrybingumą.

Profesionalūs Lietuvos lėlių teatrai nuolat organizuoja edukacinius ir švietėjiškus renginius: lėlių teatro scenografijos parodas, kūrybines lėlių dirbtuves, seminarus, leidinių pristatymus. Be projektinių-edukacinių renginių, vykstančių visus metus, teatrai kviečia tiek mažuosius, tiek ir suaugusius žiūrovus į pažintines ekskursijas po teatrą, o Kauno valstybinis lėlių teatras bei Vilniaus teatras „Lėlė“ – ir į juose esančių lėlių muziejų ekspozicijas.